Tere tulemast Toonerimees.ee internetipoodi!

Toonerimees.ee internetipood pakub teile mugava võimaluse tellida kõik kontoritööks vajalikud kaubad interneti teel. Registreeritud kasutajad saavad tellida kaupa soodsamate hindadega.

Toonerimees.ee internetipoest ostmine

Toonerimees.ee internetipoest ostu sooritamiseks ei ole registreerimine vajalik. Registreerimata kliendile pakume võimalust maksta pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID) või ettemaksuarvega.

Hinnad internetipoes ning tellitud kauba eest maksmine

Hinnad Toonerimees.ee internetipoes on näidatud eurodes. Hinnakiri internetipoes vastab Toonerimees.ee jaemüügi hindadele. Registreeritud kasutajad näevad internetipoes püsikliendilepingus kokkulepitud hindu, s.t. hinnad kuvatakse juba koos kehtiva hinnasoodustusega. Valitud kaupade eest on võimalik tasuda ettemaksuarvega või pangalingi kaudu. Pärast raha laekumist meie arvele toimetatakse kaubad Teie poolt valitud asukohta.

Krediidiklientidele:
Internetipoest tellitud kauba eest tuleb maksta vastavalt arvele, mis saadetakse e-mailile või e-arve keskkonda. Arvete maksetähtaeg on näidatud arvel ja fikseeritud püsikliendilepingus.

Internetipoest tellitud kauba transport

Tellimused toimetame kohale tasuta, kui saadetise summa on üle 50€*.
Enne kella 16.00 tehtud tellimused tarnitakse hiljemalt kolme (3) järgneva tööpäeva jooksul**.

*- Tellimuse esitamisel kehtib minimum milleks on 50€ koos käibemaksuga.
**- Juhul kui toote juures ei ole märgitud teisiti.

Kõik hinnad on koos käibemaksuga

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses Toonerimees.ee internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile webmaster@toonerimees.ee või helistage telefonil +372 5391 4855.

Kauba leidmine ja valimine

Klikkides Teid huvitaval kaubagrupil, ilmub vastavate tootegruppide loetelu. Valides tootegrupi, ilmub alagruppide nimekiri. Alagrupi alt leiate konkreetsete toodete loetelu, laoseisu ja Teile kinnitatud hinnakirjale vastavad hinnad. Toote nimetusel klikkides saate selle kohta lisainfot. Samas on ka lahter, kuhu saate sisestada kauba koguse. Klikkides nuppu “Lisa ostukorvi”, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ja kuvatakse vastav teade.

Ostukorv

Ostukorv sisaldab kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Iga tellitud kauba kohta näidatakse kaubakoodi, kauba nimetust, kogust, Teie hinda ja rea summat. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate korrigeerida.

Tellimuse kinnitamine ja tasumine

Klikkides ostukorvis nupul "JÄTKA OSTU VORMISTAMISEGA", vormistate ostukorvi sisu tellimuseks. Pärast tellimuse kinnitamist vormistatakse tellimus ja algab selle töötlemine.

Klientidel on võimalik tasuda koheselt pangalingi või ettemaksuarve kaudu. Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist. Teie tellimusi säilitatakse 2 kalendripäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus annulleeritakse ja tooted vabastatakse broneeringust.

Piirangud ostmisel

Algselt tellijal mingeid piiranguid ei ole.